XXVII Niedziela Zwykła, 02. 10. 2022 r.

1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
- we wtorek, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,
- w środę, wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy,
- w piątek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

2. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy Grupę Modlitewną "Barka" i Parafian do wspólnej modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne podczas Mszy św. o godz. 18.00.

3. W piątek przed południem odwiedzimy chorych, (ks. Bogdan, w sobotę rano) a od godz. 17.00 spowiedzi św.

4. Nabożeństwo różańcowe w tygodniu po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 17.30. Zapraszamy wszystich Parafian do modlitwy różańcowej w kościele, a tych którzy nie mogą przyjść do wspólnego odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.

5. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej i rodziców zapraszamy na Mszę św., o godz. 18.00, w piątek, 7 października, podczas której będzie poświęcenie różańców. Po nabożeństwie różańcowym, spotkanie.

6. Dzisiaj przed kościołem rodzice wraz z ministrantami proponują ciasto. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wykonanie koniecznych prac na boisku piłki nożnej przy plebanii.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom Radziwiłłowa i Bartnik. W sobotę o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców Grabiny z ul. Leśnej od p. Jędrzejewskich do p. Laska.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Na stoliku jest numer specjalny poświęcony św. Faustynie w cenie 12 zł.

ks. Mieczysław Młynarczyk CR, proboszcz

Parafia Rzymskokatolicka św. Antoniego w Radziwiłłowie Copyright © 2022 All right reserved.
Informujemy, że strona korzysta z plików cookies